מכבי FOX תל אביב ו-weSure חברה לביטוח חתמו על הסכם חסות ל-3 שנים, במסגרתו בין היתר, שם החברה יתנוסס על גב הגופייה הצהובה. אלי דריקס: "אני מאחל שתהיה לנו עונה מוצלחת, עם הישגים ושיתוף פעולה פורה"

מכבי FOX תל אביב גאה להודיע על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת הביטוח הדיגיטלית weSure. בעידן ובו התרגלנו לבצע את רוב הפעולות הצרכניות שלנו בצורה מקוונת ובכמה לחיצות כפתור, הרי שהחברה, אשר מאחוריה עומדים כמה מהשמות הבכירים בענף הביטוח הישראלי, שמה לה למטרה לרתום את כל החידושים הטכנולוגים האחרונים במטרה להנגיש את ענף הביטוח ללקוחות בצורה שקופה וידידותית.

הפלטפורמה המקוונת של weSure מאפשרת ללקוחות לנהל את מגוון הביטוחים שלהם בצורה מושכלת – בכל שעות היממה, ובאותה הנוחות אליה כבר התרגלו בעת הזמנת מונית, רכישת חופשה או מנוי למשחקי מכבי FOX תל אביב.

מכבי FOX תל אביב ו- weSure חברה לביטוח חתמו על הסכם חסות ל-3 שנים, במסגרתו בין היתר, שם החברה יתנוסס על גב הגופייה הצהובה. סכום החסות הוא כמיליון וחצי ₪ בעונה.

ניצן צעיר הרים, מנכ"ל weSure חברה לביטוח: "החיבור בין אלופת ישראל בכדורסל מכבי תל אביב לחברת weSure הוא טבעי. שני מותגי פרמיום, שקידמה, הובלה וניצחון הם נר לרגליהם. אנחנו מצפים לשיתוף ומחכים כבר לעונה שבפתח ולנצחונות שיבואו".

אלי דריקס, מנכ"ל מכבי FOX תל אביב: "weSure היא מותג שאנחנו מאוד מאמינים בו ושמחים על שיתוף הפעולה. העולם הולך קדימה, הדיגיטל נוגע בכל האספקטים בחיינו ו-weSure מובילה את המהפך בעולם הביטוח. קידמה טכנולוגית היא שם נרדף כיום למכבי FOX תל אביב, וכמובן גם ל-weSure שפועלת בדיגיטל. אני מאחל שתהיה לנו עונה מוצלחת, עם הישגים ושיתוף פעולה פורה".

רועי גלדסטון, סמנכ"ל תקשורת ודיגיטל מכבי FOX תל אביב: "ההתקשרות בין מכבי FOX תל אביב ל- weSure חברה לביטוח הוא טבעי. מכבי הולכת קדימה בכל הכוח בתחום הדיגיטל, עם אפליקציה חדשה, תוכנית שבועית