הצהרת נגישות של weSure חברה לביטוח בע"מ

נגישות בweSure

weSure חברה לביטוח הינה חברת ביטוח דיגיטלית חדשנית, אשר חרטה על דגלה להעניק שירות איכותי, יעיל שוויוני ומכבד לכלל ציבור לקוחותיה. במסגרת פעילותה בתחום אחריות תאגידית ועל -פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח -1998 והתקנות שהותקנו מכוחו, החברה פועל ת למען קידום הנגישות ורואה בעשייה זו חלק בלתי נפרד מפעילותה.

רכזת הנגישות

לבירורים, בקשות ושאלות בנושאי נגישות, ניתן לפנות לגב' מורן דביר סופר, רכזת הנגישות בחברה, במייל moran@we-sure.co.il או בטלפון: 09-7890005,תוך פירוט השאלה/הבקשה, ואנו נעשה את מירב המאמצים לספק מענה הולם.

שירות לקוחות

החברה פועלת כמיטב יכולתה, בכדי לבצע את התאמות הנגישות הנדרשות בשירות הניתן לציבור הלקוחות ולשפר אותם באופן שוטף. כחברת ביטוח דיגיטלית, החברה לא מקבלת קהל במרכזי שירות פרונטליים ומאפשרת ביצוע פעולות באופן עצמאי באתר. ככל ונתקלת בבעיה ו/או קושי, ניתן לקבל סיוע של נציג אנושי בפניה למוקד השירות. הפניה למוקד השירות אפשרית באחד מהאמצעים הבאים (מומלץ לציין את אופן אמצעי התקשורת המועדף לקבלת מענה):

  • בטלפון: 6835* (מוקד שירות – שלוחה מספר 1, מוקד תביעות – שלוחה מספר 4). המענה הקולי במוקדי השירות הונגש, כך שהמידע הוקלט בשפה ברורה וללא מוסיקת רקע.
  • במייל: מוקד שירות – policy@we-sure.co.il, מוקד תביעות claims@we-sure.co.il.
  • ב- whatsapp – בהקלה על הסימן הייעודי באתר האינטרנט של החברה או שליחת הודעת whatsapp לטלפון 054-1466490
  • בדואר – דרך השרון 12, כפר סבא, אגף 1 קומה 2
  • באמצעות טופס פניה באתר החברה.

נגישות באתר האינטרנט

אתר האינטרנט של החברה, הנמצא בכתובת www.we-sure.co.il מונגש ע"פ הנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568. תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים "קווים מנחים לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת Guidelines Accessibility Content Web (WCAG) 2.0. הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים בגרסתם העדכנית, בעזרת רכיב הנגישות "Accessible". בנוסף, אנו מבצעים באופן שוטף הנגשת מסמכים ותכנים באתר, בהתאם לדרישות הדין. אנו ממשיכים כל העת במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה, כולל אנשים עם מוגבלויות. עם זאת, יתכנו חלקים באתר שטרם הונגשו, במידה ונתקלתם בקושי כלשהו, נשמח לקבל משוב מפורט. ניתן לפנות לגב' מורן דביר סופר, רכזת הנגישות בחברה, שפרטיה לעיל.

משרדי החברה

משרדינו ממוקמים במרכז שרונה, דרך השרון 12 כפר סבא. כאמור לעיל, חברתנו לא מפעילה מרכזי שירות פרונטליים. עם זאת, ככל ובמקרה הצורך נדרשת הגעה פיזית למשרדי החברה, תותר כניסה של בעלי חיים, המיועדים לסיוע לאדם עם מוגבלות.

חניה

הואיל והבנין בו שוכנים המשרדים מצוי בשיפוצים, חניון הבנין הוסב לחניון למנויים בלבד.

ככל ונדרשת הגעה למשרדי החברה, תתאפשר חניה נגישה לבעלי תו נכה עם תעודה ממשרד התחבורה, בתיאום מראש בלבד.

הכניסה לחניון היא מקומת הביניים 1- (כניסת מנויים) – קיימת מגבלת גובה לרכב גבוה.

קיים רצף גישה מהחניה ועד למשרדי החברה.

בתוך הבניין

משרדינו נמצאים בקומה 2 של הבניין, במרחק של 5 מטרים מהמעלית. המעלית מונגשת. בית שימוש נגיש נמצא בקומת המשרדים שלנו, סמוך למעלית. ניתן לבקש מפתח במזכירות.

 

תאריך עדכון הצהרת הנגישות: 4 במאי, 2020.