weSure Global Tech

החברה ונרשמה בישראל ביום 7 בדצמבר 2016 כחברה פרטית במקור בשם דוד חברה דיגיטלית בע"מ, במטרה לפעול כחברת הביטוח הדיגיטלית הראשונה בישראל.על מנת לחזק את המותג weSure וליצור אחידות בין שמות החברות בקבוצה, בארץ ובעולם ביום 6 בינואר 2021 שינתה החברה את שמה לווישור גלובלטק בע"מ. החברה הפכה לחברה ציבורית לאחר תהליך IPO מניותיה החלו להיסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב.
ביום 30 ביוני 2022 הושלמה עיסקה לרכישת כ- 67% ממניות איילון חברה לביטוח בע"מ בתמורה למזומן בסכום של כ- 448 מיליון שקלים. במהלך שנת 2022 החברה עוסקת בכניסה לשוק הביטוח בארה"ב, ובמסגרת זאת חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם קבוצת הביטוח האמריקאית AmTrust, שהינה חברת אחזקות ביטוח רב לאומית, משרדיה הראשיים ממוקמים בניו יורק, ומתמחה בביטוח רכוש וחבויות, לרבות ביטוח חבות מעבידים, חבילות ביטוח לבתי עסק (BOP) ומוצרי אחריות ושירות נוספים.
מר אמיל ויינשל (יו"ר דירקטוריון ווישור ודירקטור בחברה) ומר ניצן צעיר הרים (מנכ"ל ווישור והחברה), בעלי השליטה בחברה ("בעלי השליטה"), הינם מנהלים בכירים ועתירי ניסיון בתעשיית הביטוח והפיננסים בישראל, שהחליטו כי ברצונם להביל את המהפכה הדיגיטלית והטכנולוגית, שמתרחשת בשנים האחרונות כמעט בכל תחומי החיים, ולהביא אותה לתעשיית הביטוח והפיננסים השמרנית.
חזונם של בעלי השליטה ובהתאם, האסטרטגיה של החברה הוא ייצור פלטפורמה טכנולוגית ביטוחית רב-תחומית, רב-ערוצית, דיגיטלית מקצה לקצה, המעניקה ללקוחות המבטח חווית שירות מתקדמת, יעילה ואישית בכל 'מחזור החיים' של עולם הביטוח, דהיינו משלב ההצעה לרכישת פוליסות ביטוח, דרך שלב הטיפול בתביעות ולאורך כל תקופת קבלת השירות השוטף של המבוטחים.
לנגד עיניהם של בעלי השליטה עומדת המטרה להפוך את מוצרי הביטוח, אשר נתפס בעיני הציבור הרחב כתחום מורכב וסבוך, למוצרים בעלי אופי אינטואיטיבי ופשוט יותר, שחווית הרכישה והניהול השוטף שלהם יוכלו להיעשות על-ידי הלקוח עצמאית באופן מקוון, בגישה של "Mobile First", על מנת להנגיש את תחום הביטוח כך שיהיה זמין 24/7, בממשקים שקופים וגמישים. זאת, באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות שונות, תהליכים מונעים מידע, יכולות ניתוח מידע והטמעת אלגוריתמים "חכמים" בתהליכים שונים בעולם הביטוח, המפחיתים את השימוש במסמכים וטפסים מודפסים, בצורה יעילה ואפקטיבית לטובת הלקוח.
ביום 1 בינואר 2018 הוקמה weSure , חברה פרטית בבעלות מלאה של החברה. תהליכי קבלת רישיון המבטח בישראל שהחלו בחברה עד לאותו מועד, המשיכו בweSure , על מנת שזו תהיה החלוצה במימוש חזון בעלי השליטה, ומתוך כוונה ליישם בהמשך את המודל הישראלי גם במדינות נוספות בעולם, בהן החברה תחליט מעת לעת להרחיב את תחומי פעילותה, באמצעות חברות בנות נוספות.
השם "weSure" מורכב מצמד המילים "We" ו-"Sure" ונועד לבטא שניים מהערכים העומדים לנגד עיני הקבוצה ובעלי השליטה- המילה We"", המשקפת קהילתיות ושיתופיות, שכן ביטוח הינו מוצר קהילתי-חברתי, המושתת על עקרונות של ערבות הדדית, בו הרוב מתגייס למען המיעוט, הנזקק בעת צרה; כולם למען אחד ואחד למען כולם והמילה "Sure", הטומנת בתוכה משמעויות של ביטחון, חוסן ודאות, וכמובן ביטוח.
בשלב זה, פעילותה העסקית של החברה מתמקדת ביזום, אפיון, פיתוח, רישוי ומכירה של תוכנות, טכנולוגיות חדשות ומודלים ביטוחיים לפלטפורמות דיגיטליות בענף הביטוח והפיננסים, המיועדות ראשית לפעילות הקבוצה בארץ, ובשנים הבאות בייזום והרחבה של הפעילות העסקית והביטוחית של הקבוצה למדינות בחו"ל.

למידע נוסף, ניתן להיכנס לעמוד באתר הבורסה

אפשר לדבר איתנו גם מכאן :)

במייל

לשירות: service@we-sure.co.il

לתביעות: claims@we-sure.co.il

בוואטסאפ

054-1466490
לחיצה להתחברות
א'-ה': 8:30-16:30
ו': 8:30-12:30

בטלפון

6835*
א'-ה': 8:30-16:30
ו': 8:30-12:30

בטלגרם

לחיצה להתחברות
או חפשו:
weSure customer service

מידע נוסף