הנה חלפה לה עוד שנה, כך מבשרת חברת הביטוח בהודעתה, כי מועד החידוש הולך ומתקרב.

חשוב שתדע כי לחידוש הביטוח חשיבות גדולה מאוד בשמירת הרצף הביטוחי ואחריות על חידוש הביטוח מוטלת עליך, וכפופה להסכמתך והסכמת חברת הביטוח לחידושו. ריכזנו בעבורך מספר טיפים שיסייעו לך בעת חידוש הביטוח :
1. חברת הביטוח אינה מחדשת את הביטוח באופן "אוטומטי". כבעל הפוליסה עליך לפנות לחברת הביטוח ולתת את הסכמתך המפורשת לחידוש הביטוח לתקופה נוספת. כמובן שנדרש גם אישורה המפורש של חברת הביטוח לחידושו.
2. לפני מועד חידוש הביטוח חשוב שתעבור על כל הפרטים המצוינים במפרט (דף הרשימה) מהשנה החולפת, בין היתר על פרטים כלליים לדוגמת שם המבוטח, הכתובת, פרטי הרכב או הנכס המבוטח ולעדכן את חברת הביטוח על כל שינוי באחד או יותר מהפרטים הללו.
3. במהלך תקופת הביטוח יש לעדכן את חברת הביטוח על כל שינוי בפרטי הביטוח והכיסויים הנדרשים. טרם החידוש זה הזמן לתת תשומת לב יתרה ולוודא את פרטי הכיסוי הנדרשים על ידך בחידוש, לדוגמת גיל הנהג הצעיר וותק הנהיגה בביטוח רכב, או סכומי הביטוח בביטוח הדירה ולהתאים אותם ככל הנדרש גם לשנת הביטוח הקרובה.

 • מי אנחנו?

  מי אנחנו?

  אנחנו מחזירים את הביטוח לידיים שלכם - חברת הביטוח הקהילתית האינטרנטית האמיתית בישראל.
  weSure נוסדה ב- 2018 על ידי שני מנהלים בעלי ניסיון רב בתעשיית הביטוח: אמיל וינשל, המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה, וניצן צעיר-הרים, המכהן כמנכ"ל החברה. weSure קיבלה רישיון מבטח ביולי 2018 בענפי ביטוח דירות, רכב מקיף ורכב חובה, לאחר שנבחנו יכולותיה לעמוד בכל הוראות הדין ובדרישות ההון, יציבות וחוסן פיננסי הנדרש על ידי רשות שוק ההון. החברה מגובה באמצעות חברות ביטוח המשנה המובילות בעולם. מטה החברה שוכן ברמת גן והיא מבוססת על תפיסות מתקדמות של ניהול מערכי ביטוח יעיל, טכנולוגיות חדישות ותהליכי עבודה אוטומטיים תוך מתן שירות מכל מקום ובכל זמן 24/7

 • כיצד ניתן לדבר איתנו?

  מי אנחנו?

  ניתן לדבר איתנו במייל: service@we-sure.co.il, בטלפון: 6835* או ברשתות החברתיות (חפשו wesure באינסטגרם או בטוויטר)

 • מדוע חשוב לבטח את הדירה?

  ביטוח דירות

  הדירה הינה הנכס החשוב, ולרוב היקר ביותר, אותו אנו רוכשים במהלך חיינו, ועל כן קיים אינטרס מובהק לבטח את הדירה. הדרך היעילה לעשות כן הינה ביטוח הדירה ותכולתה להגנה על רכושך. בנוסף, באפשרותך לרכוש ביטוח צד שלישי למקרים בהם צד שלישי (אדם או רכוש) נפגע. אי עריכת ביטוח כאמור עלול לחשוף אותך לאובדן הנכס כתוצאה מנזקים מהותיים כגון אש, רעידת אדמה ועוד, או להוצאות משמעותיות שיקשו עליך ועל משפחתך לחזור לשיגרה.

4. הרכב התיישן?, בדוק האם נכון לחדשו בביטוח מקיף, או בכיסוי צד שלישי ובהתאם לצרכיך. בנוסף, חשוב שתוודא גם את הכיסויים הנוספים הקיימים בביטוח, גבולות האחריות וההשתתפות העצמית, כתבי השירות השונים וכו'.
5. בדוק עם חברת הביטוח האם קיימות הרחבות חדשות ונוספות שניתן לרכוש בעת חידוש הביטוח. מעת לעת משיקות החברות הרחבות וכתבי שירות חדשים בתעריפים אטרקטיביים.
6. הביטוח חודש? וודא כי קיבלת את מלוא מסמכי החידוש לרבות המפרט (דף הרשימה), הפוליסה וכן כתבי השירות הרלוונטים. וודא את תקינות הפרטים במפרט החדש ובמידה וקיימת טעות או חוסר באחד, או יותר מהנתונים עדכן בהקדם את חברת הביטוח.

מומלץ לא להמתין לחידוש הביטוח ברגע האחרון. האחריות לחידוש הביטוח מוטלת עליך וחשוב כי תערך לכך מספיק זמן מראש.
קיימת חשיבות רבה לרצף הביטוחי ועל מנת להימנע מהעדר כיסוי ביטוחי ולהיות חשוף לנזקים לגוף או רכוש, או לחבות כלפי צד שלישי, הקפד להיות ערוך לחידוש הביטוח מספיק זמן מראש.

בהצלחה!