הולכים על בטוח: על אף תקופת הקורונה והמגבלות, האלופה וחברת הביטוח הדיגיטלית מודיעות על המשך שיתוף הפעולה: "חיבור אמיתי של ערכים, חזון וחדשנות"

חברת הביטוח הדיגיטלית WeSure ואלופת המדינה בכדורסל מכבי FOX תל אביב גאות להודיע על המשך הסכם החסות ושיתוף הפעולה ביניהן, שהחל לפני כשנה, גם בעונת המשחקים 2020/1.

על אף משבר הקורונה והשלכותיו בארץ ובעולם, שהובילו בין היתר להפסקת עונת היורוליג והקפאה זמנית של ליגת הכדורסל המקומית, התקבלה החלטה משותפת כי WeSure ומכבי ימשיכו יחד במסגרת ההסכם שנחתם לפני כשנה, כאשר מחיר החסות עומד על כ-1.5 מיליון שקל בעונה. וכך, הלוגו של WeSure ימשיך להתנוסס על גופיות השחקנים.

עד להפסקת המשחקים בעקבות מגפת הקורונה נהנו הצדדים מעונה מוצלחת מאוד של מכבי, כאשר במשחקי היורוליג והליגה באולם הביתי בהיכל מנורה מבטחים הקבוצה רצה למאזן של 24 ניצחונות מול הפסד בודד (לריאל מדריד) בכל המסגרות. הצהובים הבטיחו את מקומם בפלייאוף היורוליג בשלב מוקדם, כאשר האווירה בהיכל מיצבה אותו שוב כאולם המאיים באירופה.

WeSure הינה חברת ביטוח דיגיטלית מבוססת טכנולוגיה מתקדמת, הפועלת במגוון ערוצי הפצה באופן שמאפשר ללקוח מקסימום מהירות ושקיפות. הפלטפורמה הדיגיטלית של WeSure מאפשרת ללקוחות החברה לנהל את מגוון הביטוחים שלהם בצורה מושכלת ויעילה מכל מקום ובכל זמן. את WeSure מובילים יושב הראש אמיל ויינשל והמנכ"ל ניצן צעיר הרים, שתיים מהדמויות המוכרות, המנוסות והמקצועיות ביותר בענף הביטוח בישראל. נשיא החברה הוא המפכ"ל לשעבר, רב-ניצב בדימוס יוחנן דנינו.

מנכ"ל WeSure ניצן צעיר הרים: "ההסכם שנחתם בין WeSure למכבי תל אביב לפני שנה הפך במרוצת העונה בהדרגה לחיבור אמיתי של ערכים, חזון וחדשנות של שני מותגי פרימיום שהשאיפה למצוינות היא נר לרגליהם. משבר הקורונה, שמדינת ישראל עדיין מתמודדת איתו בימים אלה, רק חידד והעצים את תחושת השייכות איתה יצאנו למסע המשותף. אנו משוכנעים שגם השנה הוא יהיה מוצלח ועתיר ניצחונות".

יו"ר המועדון שמעון מזרחי: "הקשר עם WeSure הוא יחיד במינו. יש לי היכרות של עשרות בשנים עם אמיל ויינשל וגם עם נשיא הקבוצה מר יוחנן דנינו, אנשים טובים משכמם ומעלה. ווישור הוא מותג בצמיחה אדירה בתחום הביטוח, פורץ דרך. אנחנו חולקים ערכים דומים ובראשם מצוינות ואני שמח מאוד על המשך שיתוף הפעולה".

מנכ"ל מכבי FOX ת"א עדלי מרכוס הוסיף: "אנחנו מאוד שמחים להמשיך את שיתוף הפעולה והחיבור בין מותג הספורט מספר 1 בישראל לבין מותג הביטוח המעולה WeSure. אנחנו מודים לאמיל ולניצן על האמון ולא נשכח את שיחת הטלפון אי שם בחודש מרץ, שכבר אז בישרה על הכוונה להמשיך את שיתוף הפעולה בימים של סגר ובידוד. מדובר בשותפות אמיתית לטווח ארוך ועוד נכונו לנו ימים מאושרים של הישגים וניצחונות ביחד".