עובד מדינה? שמחים לראותך

weSure נבחרה לבטח במכרז החשב הכללי לשנת 2022 בביטוח מקיף וחובה את היצרנים הבאים: אאודי, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, MG, ב.מ.וו, ביואיק, ג'יפ, דאצ'יה, דודג', DS, וולוו, יגואר, יונדאי, לנד רובר, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סאנג יונג, סובארו, סוזוקי, סמארט, פולקסוואגן, קאדילאק, שברולט. בנוסף, weSure נבחרה לבטח בביטוח צד שלישי וחובה את כל היצרנים.

car models

דוח עבר ביטוחי – עובדי מדינה

דוח עבר ביטוחי – עובדי מדינה

מהו דוח עבר ביטוחי (דוח תביעות)? מה המשמעות שלו במכרז עובדי מדינה? מהן הדרכים שניתן להעביר אותם אלינו? בעמוד זה ננסה לתת…

לסימולטור לעובדי מדינה עוד פרטים

שאלות נפוצות

 • אילו כלי רכב מבוטחים ב- weSure במסגרת ביטוח עובדי מדינה?

  עובדי מדינה

  weSure נבחרה לבטח בביטוח מקיף וחובה את היצרנים הבאים (*למעט דגמים מוחרגים):
  אאודי, אינפיניטי, איסוזו, אלפא רומאו, MG, ב.מ.וו, ביואיק, ג'יפ, דאצ'יה, דודג', DS, וולוו, יגואר, יונדאי, לנד רובר, מיצובישי, מרצדס, ניסאן, סאאב, סאנג יונג, סובארו, סוזוקי, סמארט, פולקסוואגן, קאדילאק ושברולט.
  בנוסף, weSure נבחרה לבטח בביטוח צד שלישי וחובה את כל היצרנים.

 • מהם שעות פעילות המוקד עבור עובדי מדינה?

  עובדי מדינה

  נציגי השירות הטלפוני עומדים לרשותכם בטלפון: 6835*
  שעות פעילות המוקד: א' - ה': 8:00-16:30, בימי ו' ובערבי חג : 8:30-12:30.

 • איך להעביר לכם אישור עבר ביטוחי?

  עובדי מדינה

  בסוף כל שנת ביטוח, על חברת הביטוח שלך לשלוח את אישור העבר הביטוחי לשנה האחרונה. אם לא שמרת את האישור, ניתן לפנות לחברות הביטוח שביטחו את הרכב שלך בשלוש השנים האחרונות, או שניתן להיכנס לאתר "הר הביטוח"" של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ולבקש משם שהעבר הביטוחי שלך יישלח אלינו ישירות

 • מה תעריף ביטוח החובה במסגרת מכרז עובדי המדינה לשנת 2022?

  עובדי מדינה

  על מנת לקבל את תעריף החובה במסגרת המכרז, יש להפחית 8.50% מהמחיר של החברה הזוכה בדגם הרכב שברשותך. ניתן למצוא את תעריפי ביטוח החובה של החברה הזוכה ב- "מחשבון ביטוח החובה" באתר רשות שוק ההון (התעריף במחשבון הינו לפני ההפחתה כאמור).

 • האם ניתן לרכוש הרחבה לביטוח חיים ונכות?

  עובדי מדינה

  בהחלט. בהתאם להוראות המכרז והחשכ"ל ברכב שירות הרחבה זו הינה חובה. עלות ההרחבה ברכב שירות הינה במימון החשכ"ל עד לגובה תיקרת ההחזר המכסימלי.
  ברכב אחר (שאינו שירות) – באפשרותך לרכוש הרחבה זו בתוספת פרמיה של 180 ₪, לך ולבן/בת הזוג.

 • האם ניתן להוסיף הרחבה לשבר פנסים ומראות צד?

  עובדי מדינה

  בהחלט! באפשרותך להוסיף הרחבה לשבר פנסים ומראות צד בתוספת פרמיה שנתית של 55 ₪. מובהר כי עלות זו הינה על חשבונך בכל סוגי האחזקה. במקרה של נזק המכוסה על פי הרחבה זו תוכל לפנות לספק השירות שבחרת ולתקן את הפנס/מראה (עד גבול אחריות של 5,000 ₪ לפנס/מראה), בהשתתפות עצמית של 250 ₪ לכל פנס/מראה.
  תביעה על פי הרחבה זו אינה נרשמת כתביעה בדוח העבר הביטוחי.

רוצה לברר איפה הרכב שלך מבוטח? וכמה זה אמור לעלות?

החשב הכללי מעמיד לרשות עובדי המדינה אתר, בו ניתן לבדוק איזו חברת ביטוח מבטחת את כל דגם רכב ומה עלות הביטוח לעובד מדינה, בהתאם לפרטמטרים הרלוונטיים עבורו

מעבר לסימולטור

למה כדאי לרכוש ב- weSure ביטוח רכב?

אנו ב- weSure מאפשרים לך לקבל הצעת מחיר ולרכוש ביטוח רכב בדרך מהירה, פשוטה, הוגנת ובמגוון אמצעים דיגיטליים ואנושיים. אנחנו פועלים להנגיש את ביטוח הרכב בשפה ברורה, פשוטה ובלי אותיות קטנות וזאת על מנת שתוכל להתאים לעצמך את הביטוח ולשלם רק על מה שאתה צריך או מבקש לרכוש. אנו מאמינים, כי הוגנות וקשר ארוך טווח עם הלקוח יביא לתוצאות טובות לכל הצדדים, ובמקרה ביטוח אנו רוצים שתדע שיש על מי לסמוך ונדאג להיות לצידך במגוון הדרכים על מנת לעשות ככל שביכולתנו להחזיר אותך ואת משפחתך לשגרה.

אפשר לדבר איתנו גם מכאן :)

במייל

ovm@we-sure.co.il

בוואטסאפ

054-3678567
לחיצה להתחברות
א'-ה': 8:00-16:30
ו': 8:30-12:30

בטלפון

6835*
א'-ה': 8:00-16:30
ו': 8:30-12:30