עובד מדינה? שמחים לראותך

weSure נבחרה לבטח במכרז החשב הכללי לשנת 2024 בביטוח מקיף וחובה את היצרנים הבאים: אאודי, אופל, אורה, אוויס, איווקו, איסוזו, אלפא רומאו, אמ ג'י, ביואיק, ב.מ.וו, גי איי סי, גיי, גילי, ג׳יפ, דאצ׳יה, דודג׳, די אס, הונדה, ווי, וויה, וולוו, טסלה, יגואר, לינקולן, ליפ, לנד רובר, לנצ׳יה, לקסוס, מאזדה, מזראטי, מרצדס, ניסאן, סאנגיונג, סמארט, סקודה, סקיי וול, סרס, פורד, פורשה, פולקסווגן, פיאט, פיג׳ו, צ׳רי, קאדילק, קופרה, קרייזלר, רנו, שברולט. בנוסף, weSure נבחרה לבטח בביטוח צד שלישי וחובה את כל היצרנים.
car models

שאלות נפוצות

רוצה לברר איפה הרכב שלך מבוטח? וכמה זה אמור לעלות?

החשב הכללי מעמיד לרשות עובדי המדינה אתר, בו ניתן לבדוק איזו חברת ביטוח מבטחת את כל דגם רכב ומה עלות הביטוח לעובד מדינה, בהתאם לפרטמטרים הרלוונטיים עבורו


מעבר לסימולטור

למה כדאי לרכוש ב- weSure ביטוח רכב?

אנו ב- weSure מאפשרים לך לקבל הצעת מחיר ולרכוש ביטוח רכב בדרך מהירה, פשוטה, הוגנת ובמגוון אמצעים דיגיטליים ואנושיים. אנחנו פועלים להנגיש את ביטוח הרכב בשפה ברורה, פשוטה ובלי אותיות קטנות וזאת על מנת שתוכל להתאים לעצמך את הביטוח ולשלם רק על מה שאתה צריך או מבקש לרכוש. אנו מאמינים, כי הוגנות וקשר ארוך טווח עם הלקוח יביא לתוצאות טובות לכל הצדדים, ובמקרה ביטוח אנו רוצים שתדע שיש על מי לסמוך ונדאג להיות לצידך במגוון הדרכים על מנת לעשות ככל שביכולתנו להחזיר אותך ואת משפחתך לשגרה.

אפשר לדבר איתנו גם מכאן :)

במייל

ovm@we-sure.co.il

בוואטסאפ

054-3678567
לחיצה להתחברות
א'-ה': 8:00-16:00
ו': 8:30-12:30

בטלפון

6125*
א'-ה': 8:00-16:00
ו': 8:30-12:30