ביטוח דירה באינטרנט – 3 יתרונות חשובים

המהפכה הדיגיטלית כבר מזמן כאן, וצרכנים כבר לא מגבילים את עצמם לביצוע פעולות באינטרנט בסכומים קטנים. הסטטיסטיקה מראה שבטחון הצרכן בפלטפורמות צרכנות דיגיטליות נמצא בעליה.

כמו ביטוח דירה, כך מספר רב של מוצרים שהיו נרכשים בשיטה המסורתית נמכרים כיום גם ברשת. רכב, ריהוט לבית ולעסק, מוצרי חשמל גדולים, תכשיטים ושעונים, השקעות פיננסיות ואפילו נדלן. אלו רק חלק מהמוצרים בעלי ערך רב אשר ניתן היום לרכוש ביתר קלות. בית מגורים או בית עסק הוא למרבית האנשים הנכס הפיננסי המשמעותי ביותר. הנה 3 יתרונות של רכישת ביטוח דירה באינטרנט:

נוחות ושקיפות המידע 

כשזה נוגע לביטוח דירה, יש חשש אצל הצרכן "ללכת לאיבוד" בין כל המושגים הטכניים. ולכן היתרון הגדול ביותר בחיפוש ורכישת ביטוח דירה באינטרנט הוא הנוחות ושקיפות המידע המוצג לנו ע"י חברת הביטוח. כשכל הצעות המחיר, סעיפי הפוליסה, ואפשרויות הכיסוי מוצגות בקלות ובבירור קל וחכם יותר לקבל החלטות.

מחיר

חברות הביטוח מציעות שירותים דיגיטליים ביעילות שאינם נופלים ולעיתים עולים על שירותי הביטוח המוצעים בשיטה הקלאסית. על ידי שיווק ישיר לצרכן ושימוש בפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות ניתן להעביר את החיסכון הזה למבוטח.

זמינות וביצוע פעולות 

מעבר לאפשרות לרכוש דירה באינטרנט באתר החברה, חברות ביטוח דיגיטליות כמו ווישור מציעות ללקוחות מגוון רחב של פעולות לביצוע בפוליסה בדיגיטל, בקלות ובאופן מידי. למבוטח מספר רב של דרכים ליצירת קשר עם חברת הביטוח מהמחשב או מהנייד וכן גישה לכלל המסמכים כמו הפוליסה, תביעות קודמות ופעילות, פרטים אישיים, גישה לתשלומים ומוצרי ביטוח נוספים. 

ולסיכומו של עניין 

בעידן הטכנולוגי של היום, כשכל כך נוח להשוות ביטוח דירה באונליין, כשכל המידע אודות הביטוח זמין ושקוף ללקוח, וכשחברת הביטוח זמינה ונגישה בכל עת, הדיגיטל הופך לבחירה הנכונה ביותר בשבילכם, ובמחיר אטרקטיבי!

 

אל תחכו כנסו לפלטפורמה הדיגיטלית של weSure ותראו כמה זה פשוט! 

 • האם הדירה שלי מבוטחת כתוצאה ממעשה טרור?

  ביטוח דירותתביעותתביעות דירה

  דירות מגורים ותכולתן מבוטחות, בגין נזקי טרור, באמצעות המדינה מכוח חוק מס רכוש וקרן פיצויים. לפיכך, הפוליסה התקנית מחריגה כיסוי זה, אך ניתן לרכוש הרחבה בגין אירועים אלה. ההרחבה כוללת פיצוי בגין נזק פיזי מלא או חלקי לדירה ו/או לתכולה, אם בוטחה. חשוב להדגיש שהכיסוי מוגבל לסכום ההפרש שבין סכום הביטוח של הרכוש המבוטח (מבנה או תכולה) לבין סכום הפיצוי הניתן מכוח חוק מס רכוש וקרן פיצויים. זאת אומרת, הכיסוי הינו שיורי, המכסה אם ורק בגין הנזקים שאינם מכוסים על ידי חוק מס רכוש ועד סכום הביטוח המופיע בפוליסה בגין ההרחבה.

 • האם חייב לבטח את תכולת הדירה והמבנה ביחד או שניתן לבטחם בנפרד?

  ביטוח דירות

  אין חובה לבטח את הדירה או תכולתה יחדיו. חשוב לדעת, כי בעת רכישת ביטוח דירה ותכולתה יחד בחברתנו הינך זכאי להנחה נוספת בפרמיית הביטוח.

 • האם כדאי לרכוש גם כיסוי נגד רעידות אדמה?

  ביטוח דירות

  ברור. הסטטיסטיקה במדינת ישראל מוכיחה שכל 80 שנים, בערך, מתרחשת רעידת אדמה חזקה ומדי מספר שנים מתרחשות גם רעידות אדמה קלות. למה לך לקחת את הסיכון ולוותר על כיסוי זול יחסית אצלנו ב- weSure?

 • מדוע חשוב לבטח את הדירה?

  ביטוח דירות

  הדירה הינה הנכס החשוב, ולרוב היקר ביותר, אותו אנו רוכשים במהלך חיינו, ועל כן קיים אינטרס מובהק לבטח את הדירה. הדרך היעילה לעשות כן הינה ביטוח הדירה ותכולתה להגנה על רכושך. בנוסף, באפשרותך לרכוש ביטוח צד שלישי למקרים בהם צד שלישי (אדם או רכוש) נפגע. אי עריכת ביטוח כאמור עלול לחשוף אותך לאובדן הנכס כתוצאה מנזקים מהותיים כגון אש, רעידת אדמה ועוד, או להוצאות משמעותיות שיקשו עליך ועל משפחתך לחזור לשיגרה.

 

ט.ל.ח.
כתבה זו מובאת להרחבת הדעת וכשירות לציבור בלבד. אין באמור בכתבה זאת משום המלצה לרכישת ביטוח ו/או ייעוץ בתחום הביטוח ו/או משום תחליף לביצוע הבירור המקדמי הנדרש לפני עריכת ביטוח ע"י הנהג ו/או המבוטח. לפני רכישת ביטוח, לרבות ביטוח רכב, על הנהג ו/או המבוטח לבצע בירור מקדמי של צרכיו ו/או התייעץ עם גורם מקצועי מטעמו. ווישור ביטוח אינה לוקחת אחריות על המלצותיה בכתבה זו, ככל ומדובר בהמלצות, ואין בכתבה זו משום תחליף לביצוע כלל הפעולות המקדמיות הנדרשות כאמור ע"י הנהג ו/או המובטח, ואין בכתבה זו משום תחליף לשיקול הדעת המלא של הנהג ו/או המובטח בעת עריכת הביטוח.