רוצים לגלות עלינו יותר? להבין את הטכנולוגיה שלנו? למה התחלנו בישראל?

 

 • מי אנחנו?

  מי אנחנו?

  אנחנו מחזירים את הביטוח לידיים שלכם - חברת הביטוח הקהילתית האינטרנטית האמיתית בישראל.
  weSure נוסדה ב- 2018 על ידי שני מנהלים בעלי ניסיון רב בתעשיית הביטוח: אמיל וינשל, המכהן כיו"ר דירקטוריון החברה, וניצן צעיר-הרים, המכהן כמנכ"ל החברה. weSure קיבלה רישיון מבטח ביולי 2018 בענפי ביטוח דירות, רכב מקיף ורכב חובה, לאחר שנבחנו יכולותיה לעמוד בכל הוראות הדין ובדרישות ההון, יציבות וחוסן פיננסי הנדרש על ידי רשות שוק ההון. החברה מגובה באמצעות חברות ביטוח המשנה המובילות בעולם. מטה החברה שוכן בכפר סבא והיא מבוססת על תפיסות מתקדמות של ניהול מערכי ביטוח יעיל, טכנולוגיות חדישות ותהליכי עבודה אוטומטיים תוך מתן שירות מכל מקום ובכל זמן 24/7

 • האם אני חייב לרכוש ביטוח מקיף וחובה יחדיו בחברת ווישור?

  ביטוח מקיףביטוח רכב חובה

  כמובן שאינך מחויב בכך. אם תרכוש ביטוח חובה ומקיף יחדיו ב- weSure אתה עשוי לקבל הנחה בדמי הביטוח (בכפוף לשיקול דעת החברה). בנוסף, במקרה תביעה, לא עלינו, הטיפול ייעשה מול חברה אחת ובהמצאת מסמכים פעם אחת, במידה וכתוצאה ממקרה ביטוח היתה פגיעת גוף ורכוש.

 • אני מבוטח בחברת ביטוח אחרת ותעודת הביטוח אבדה לי, חברת הביטוח דורשת ממני תשלום בגין הוצאת ביטוח חובה חליפית, האם זה כך גם ב"ווישור"?

  ביטוח רכב חובה

  חברת weSure עובדת במתכונת דיגיטלית מלאה ומיד לאחר עריכת ביטוח ותשלום דמי ביטוח החובה תישלח אליך תעודת הביטוח בדוא"ל. תעודה זו ניתנת להצגה ולשימוש מול כל גורמי החוק לרבות בעת ביצוע טסט לרכב. אנו ממליצים לשמור את תעודת החובה בטלפון הנייד של כל המשתמשים ברכב וכמובן להדפיסה ולשמור ברכב.

 • האם לבטח את הרכב שלי בביטוח מקיף או בביטוח צד ג' בלבד?

  ביטוח מקיףביטוח צד ג'

  על שאלה זו תוכל רק אתה לענות... אולם, לרוב נהוג לבטח כלי רכב ישנים רק בביטוח צד ג'. חשוב לדעת, כי ביטוח מקיף הינו ביטוח רחב יותר המעניק כיסוי לרכב עצמו כתוצאה מהסיכונים המכוסים בפוליסה, וכן נזקים לרכוש צד שלישי עד לגבול האחריות הנקוב במפרט. ביטוח צד שלישי מוגבל לחבות (אחריות) לנזקי רכוש כלפי צד שלישי בלבד.
  חשוב מאוד שתתאים את הביטוח בהתאם לצרכיך והיכולת הכלכלית שלך לעמוד בנזקים לרכב עצמו, ככל שלא בחרת לבטח את הרכב בביטוח מקיף. כמובן שרכב משועבד מחויב ע"י הבנק המלווה בביטוח מקיף הכולל סעיף שעבוד לבנק